Alexnet portal informacyjny - najciekawsze artykuły.

Skąd się biorą pomysły na biznes

Czytałem lokalną gazetę i natknąłem się na zdjęcie najczystszego garażu, jaki kiedykolwiek widziałem. Oprócz zdjęcia garażu było zdjęcie pana, w jego późnych 60-tych czyszczenia pajęczyny z przedłużeniem bieguna. Pomyślałem sobie, że nigdy nie widziałem garażu tak czyste w moim życiu. Towarzyszący artykuł omawiał, jak ten osobnik i inny miał malowane i umieścić szafki w swoich garażach, i jak można jeść z tej podłogi garażu. Teraz wszyscy widzieliśmy te szafki do przechowywania garaży, ale ilu z nas kiedykolwiek je dostać, a jeśli robimy, nie wypełniamy ich i wtedy garaż wraca do wyglądania jak to było zanim je dostaliśmy.

Wyobraź sobie, gdyby ktoś przyszedł do domu, wyczyścił, pomalował i zorganizował ten garaż dla Ciebie, a ty im tylko powiedział, jak chcesz, aby to zrobić. Nie mówię o tych drogich reklam, które wszyscy widzieliśmy, gdzie mogą przyjść i przerobić swój garaż. Niewielu z nas ma tysiące dolarów, aby spędzić na naszych garażach. To dostałem do myślenia, że to może być idealny biznes dla kogoś, kto kocha do czyszczenia i organizowania. Można sieci z jednym z lokalnych miejsc domu depot do zapewnienia Państwu szafki, lub można wziąć swój numer odsprzedaży i kupić je bezpośrednio od producenta, a nie czynienia z lokalnej firmy. Jedynym minusem czasami z czynienia bezpośrednio z producentem, może trzeba kupić większe ilości lub mogą mieć minimalne wymagania zamówienia. Można uruchomić małe ogłoszenia drobne w lokalnej gazecie, w specjalistycznych gazetach w Twojej okolicy lub wymyślić ulotki z przed i po zdjęciu tego, co można zrobić z czyimś garażu.

Spotkałbyś się z właścicielem domu i omówić, gdzie pewne elementy zostaną umieszczone, poinformować ich o swoich usługach: malowanie i dostarczanie szafek, a następnie reorganizacji garażu dla nich. Gdybym to był ja na pewno dostać połowę mojej opłaty z góry (co obejmowałoby również koszt szafek). Jak artykuł czytałem, dostać lokalną gazetę do funkcji swojej firmy. Pokaż im przed i po zdjęciu. Byłby to z pewnością świetny sposób, aby uzyskać więcej biznesu. Pamiętaj, że obraz jest wart tysiąca słów. Co powinieneś naładować. Naprawdę nie wiem. Jednakże, gdybym myślał o rozpoczęciu tego biznesu, zadzwoniłbym do właścicieli domów i zapytać ich, co by zapłacić. Powiedz właścicielom domów robisz badanie i po prostu chcę wiedzieć, czy będą zainteresowani, jeśli ktoś będzie malować, i przeorganizować swój garaż, a jeśli tak, co byłoby warto do nich.

Trzeba by również dowiedzieć się koszt szafek wcześniej, tak, że można czynnikiem to w kosztach, oprócz tego, ile farby trzeba będzie dla przeciętnego garażu. Oczywiście chciałbyś farby, która jest łatwa do czyszczenia. Największą rzeczą jest, aby zdecydować, ile czasu to zajmie i co chcesz zrobić na godzinę. Jeśli to ja, zrobiłbym to na skali przesuwnej. Przez to, mam na myśli, że to zależy od tego, ile pracy garażu potrzebne.

Można również zrobić kwartalne, lub półroczne follow-up dla mycia ścian i podłóg i zrobić każdy reorganizacji. Mogę być droga poza linię, może ktoś już to robi. Ponownie, nie mam na myśli przeprojektowanie i przebudowy firm, które wszyscy widzieliśmy, mam na myśli małe lub homebased właściciela firmy. W każdym razie, to była tylko myśl! To daje tych z was, którzy myślą, że nie ma rodzaju działalności można uruchomić pomysł, jak niektóre pomysły biznesowe pochodzą. Pomyśl o tym, co lubisz robić, co cię pasjonuje, i zobacz, czy możesz rozwinąć biznes wokół swoich zainteresowań.

scroll to top