Alexnet portal informacyjny - najciekawsze artykuły.

Porady dotyczące mody, które powinna znać każda kobieta

Moda jest tym, czym Ty ją tworzysz, a nie tym, co wszyscy inni mówią, że powinna być. Jesteś swoją własną, niepowtarzalną osobą i to Ty decydujesz, co jest dla Ciebie ważne. Po zapoznaniu się z różnymi poradami, do Ciebie należy decyzja, jak chcesz wyglądać. Czytaj dalej, aby poznać kilka pomocnych wskazówek.

Kiedy nosisz dwa elementy w tym samym kolorze, upewnij się, że odcienie są idealne lub prawie idealne dopasowanie. Na przykład, nie należy nosić granatowej koszuli z granatowymi spodniami. Nawet jeśli oba kolory są niebieskie, nie wygląda to tak dobrze, jak gdyby oba były tego samego koloru.

Jeżeli masz siwe włosy, rozważ użycie półtrwałej farby. Siwizna będzie wyglądała tak samo jak reszta włosów i utrzyma się przez około dwa miesiące. W ten sposób nie rozjaśnisz włosów, ale możesz je przyciemnić, jeżeli chcesz.

Nigdy nie wychodź z domu bez balsamu! Kiedy jesteś poza domem, Twoje dłonie mogą odczuwać skutki wysuszającego świata. Samo regularne mycie rąk może spowodować spustoszenie zarówno na dłoniach, jak i na skórkach. Najlepszą obroną jest noszenie małej buteleczki balsamu w torebce. W ten sposób zawsze będziesz mogła pokazać swoje najlepsze dłonie.

Ubierz jeansy w elegancką koszulę i buty na obcasie. Niebieskie dżinsy zazwyczaj wyglądają bardziej swobodnie, ale czasami również się sprawdzą.

Zlepki makijażu nie są atrakcyjnym wyglądem dla kobiet. W rzeczywistości, ostatnie sondaże przeprowadzone wśród mężczyzn wykazały, że im mniej makijażu, tym lepiej. Nie oznacza to, że musisz całkowicie unikać makijażu; staraj się używać ciepłych odcieni i nałożyć tylko jedną warstwę tuszu do rzęs i eyelinera.

Jednym z najbardziej wyszczuplających kolorów dla każdej kobiety jest czerń; jednakże, zbyt dużo czerni może sprawić, że będziesz wyglądać ponuro. Aby uniknąć tego efektu, dodaj marynarkę lub apaszkę w jaskrawym kolorze. Jeśli masz figurę w kształcie jabłka, załóż czarną spódnicę lub czarne spodnie z blezerem lub bluzką w odważnym kolorze, aby przyciągnąć wzrok ku górze.

Uzupełnij swój styl wspaniałym uśmiechem. Jeśli będziesz wyglądać smutno, to nie będzie miało znaczenia, co masz na sobie. Prawdziwie modna osoba wie, jak ważne jest posiadanie pięknego zestawu białych zębów. Powinieneś się uśmiechać, kiedy tylko możesz. To sprawi, że poczujesz się lepiej i utrzymasz modny wygląd.

Jeśli lubisz formy dopasowania odzieży, to jest bardzo ważne, aby wiedzieć, jakie materiały i kolory mieszają się razem, i będzie trzymać ich formę najlepiej. Jest to istotne, ponieważ jeśli otrzymasz złą mieszankę, nie tylko strój będzie ewentualnie wyjść z kształtu, ale może to być niewygodne, jak również.

Upewnij się, że cokolwiek nosisz; ubrania pasują do Ciebie dobrze. Jest to szczególnie ważne dla osób, które są krótsze w posturze. Duże ubrania sprawiają, że osoba wygląda niechlujnie. Sprawiają, że osoba z nadwagą wygląda na większą, a osoba niska na krótszą. Upewnij się, że kupujesz ubrania, które dobrze na ciebie pasują lub zleć ich przeróbkę.

Najbardziej popularne kolory obecnie dla odzieży są pastelowe kolory. Szczególnie miętowa zieleń robi furorę w tym sezonie. Tak więc, jeśli jesteś na utrzymanie się z najnowszymi stylami, kupić ładne miętowe zielone sukienki, para obcasy, torebka i używać zielonego makijażu i lakier do paznokci.

Jeśli wybierasz się na wieczorne formalne wydarzenie, wtedy czarny garnitur jest wspaniałym wyborem. Jednak impreza po południu lub w środku dnia wzywa do bardziej przyjemnych kolorów. Ludzie noszący czerń w ciągu dnia są zazwyczaj grabarzami, księżmi, tajnymi agentami lub uczestnikami pogrzebów. Jeśli nie celujesz w tę personę, powinieneś unikać czarnych garniturów w ciągu dnia.

Kupuj w lokalnych sklepach z używaną odzieżą i na wyprzedażach garażowych. Bycie modnym nie oznacza wydawania tysiąca dolarów na strój. Możesz użyć kawałków, które nie są już w stylu i stworzyć nowy styl, łącząc je razem. Z wszystkich sklepów big-box tam można to zrobić, aby być oryginalne.

Teraz, gdy przeczytałeś ten artykuł, powinieneś mieć o wiele lepszą samoocenę dotyczącą mody i własnego osobistego smaku. Moda jest lepsza, jeśli jest wyjątkowa, a ty możesz to zrobić, ponieważ jesteś wyjątkową osobą. Zapamiętaj wskazówki i porady, które przeczytałeś tutaj, gdy pracujesz w kierunku mody w swoim życiu.

scroll to top