Strona AlexNet pokazuje system radiowej transmisji danych działający na częstotliwości 2,4 GHz. AlexNet, może przetestować sprzęt, na który składa się:

  • antena z kablem do 10m – montowana na dachu
  • karta PCI

Antena wraz z masztem jest lekką konstrukcją, nie ma zatem potrzeby przytwierdzania jej bezpośrednio do powierzchni dachu, dzięki czemu nie istnieje groźba jego uszkodzenia.

Standardowy sposób instalacji odbywa się poprzez mocowanie masztu do powierzchni pionowych (nadbudówki, kominy, szyby wentylacyjne, wystające fragmenty elewacji zewnętrznej itp.)

Jeżeli jest taka możliwość to antena jest mocowana do istniejącego już na dachu masztu. Wyposażenie jest instalowane i obsługiwane w sposób, który odpowiada wymaganiom stawianym tego typu instalacjom. Instalacja wykonywana jest także z uwzględnieniem wytycznych stawianych przez administratorów budynków.

Sprzęt i jego instalacja są bezpieczne dla ludzi i środowiska, spełniają wymogi Polskiej Normy oraz innych przepisów prawa w tym prawa budowlanego. Sprzęt i wykorzystywana przez niego częstotliwość 2,4 GHz nie powodują zakłóceń pracy odbiorników telewizyjnych i radiowych oraz telefonów komórkowych i bezprzewodowych aparatów telefonii stacjonarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 Comments